Vatan Eğitim Kurumları Genel Müdürü sn. Orhan Dağhan, Haliç Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Zafer Utlu ve yönetim ekiplerinin katıldığı Protokol töreniyle iş birliği süreci resmen başlamış oldu.

Protokol kapsamında 2020-2021 yıllarında Vatan Eğitim Kurumları’ na bağlı; Özel Öğretim Kursu, Kişisel Gelişim Kursu, Kolej ve Anadolu Liselerinden mezun olmuş öğrencilere; Haliç Üniversitesi Lisans ve Meslek Yüksekokulu programlarını tercih etmeleri durumunda % 20 indirim uygulanmasına karar verilmiştir.

Tercih indirimine ek olarak; Vatan Eğitim Kurumu ve üye şirket çalışanları ve birinci derece yakınlarına Klinik psikoloji, Fizyoterapi ve Rehabilitasyon, Uygulamalı Psikoloji ve Beslenme ve Diyetetik Bölümleri hariç olmak üzere tüm yüksek lisans programlarında yüzde 35 oranında indirim sağlanacaktır. Ayrıca aynı indirim Haliç Üniversitesi Sürekli Eğitim Merkezi bünyesinde gerçekleşen tüm sertifika programlarında geçerli olacaktır.

Eğitim alanında ülkemizde köklü ve nitelikli geçmişe sahip iki kurum arasında yapılan anlaşmanın şimdi ile gelecek arasında köprü kuran nitelikli mezunlar vermesini temenni ederiz.