Vatan Eğitim Kurumları Tarihçe

“Özel Eğitimde 18.yıl…”

Verimli, Akademik, Teknolojik, Akılcı ve Nitelikli eğitim misyonu ile yola çıkan Vatan Eğitim Kurumları, tecrübeli eğitim kadrosu, modern ve teknolojik alt yapısı ile kurulan okullarıyla hizmet vermektedir. 18 yıllık eğitim deneyimi ve akademik kazanımlarını her bir yeni eğitim kurumu ile daha fazla öğrenciye ulaştırmayı hedefleyen Vatan Okulları ve Vatan Kurs Merkezleri büyümeye devam etmektedir.

2002 yılında eğitim sektörüne dershane yöneticiliği ile adım atan eğitim girişimcisi Dr. Turay Kesler : Vatan Eğitim Kurumları olarak, eğitimin tüm kademelerinde vatanını seven, çağdaş, vizyoner ve donanımlı nesiller yetiştirmeye devam edeceğiz. İnanıyoruz ki; Vatan Eğitim felsefesi ile Türkiye’de daha nice farklı bölgelerde binlerce öğrenci, bu eğitim kervanı ve yolculuğun bir parçası olacaktır.

Vatan Eğitim Kurumları, eğitim sektörünün önemli sivil toplum kuruluşlarından Türkiye Özel Okullar Derneği ( TÖZOK ) ve Türkiye Özel Öğretim Kurumları Derneği ( TÖDER ) üye kurumları arasında yer almaktadır.

Previous Next
Close
Test Caption
Test Description goes like this