Vatan Eğitim Kurumları

Yönetim Kadrosu

Türkiye’de, eğitime 18 yıldır değer katmaya çalışıyoruz.

Dr. Turay Kesler

Yönetim Kurulu Başkanı

Yüksel Kutoğlu

Genel Müdür

Atilla Aktaş

Genel Müdür Yrd.

Yusuf Balay

Genel Müdür Yrd.

Departmanlar

Yusuf Kesler

Satınalma ve İdari İşler

Muammer Kaya

Satınalma ve Lojistik

Hukul Müsner

Hukuk Müşaviri

Gülsera Taşer

Muhasebe

Mert Kesler

Gelirler Denetmeni

Yasegül Çıldır

Finans

Özlem Demir

Resmi İşler ve Özlük İşleri

Akademik Kurul

Okul ve kurslarımızın tüm eğitim öğretim ve yönetim süreçlerinin niteliğini artırmak ve akademik destek sağlamak için gerekli koordinasyonu oluşturur ve süreçleri yönetir. Vatan Eğitim Kurumları güçlü akademik kadrosu ile insanlığın ortak değerleri ışığında geleceğe yeni nesiller yetiştirmeyi hedef edinmiştir. Bu doğrultuda tüm faaliyetlerinin odağını akademik, mesleki ve sosyal bilgi, beceri ve yeteneklerin kazandırılarak öğrencilerin bir sonraki aşamaya hazırlanması oluşturmaktadır. Vatan Eğitim Kurumları, teknolojik alt yapıyla donatılmış sınıflarda son derece güçlü isimlerden oluşan Akademik Danışma Kurulunun rehberliğinde; dinamik, akademik ve idari kadrosu ile çağa uygun ve gelecek odaklı eğitim ve öğretim hizmeti sunmaktadır.

Atilla Aktaş

Özlem Azargün

Nihal Can

Ercan Kara

Meltem Oer

Dilek Düzenli

Ebru Unutmazer

Eğitim Kurulları

Yabancı Diller Kurulu

Yabancı Dil Koordinatörlüğü; Özel okulculuğun özgün ve fark yaratan kısmını; yabancı dil eğitimini yürütür. Anaokulundan lise kademesine kadar zengin ve donanımlı yabancı dil programlarını tasarlama, geliştirme, koordine etme ve yürütmesini sağlar. Sağlam temelli bir dil eğitimi için en uygun ihtiyaçları belirler, öğrencilerimizi ileride yer alacakları ulusal ve uluslararası platformlarda kendilerini rahatlıkla ifade edebilecekleri ve akademik çalışmalarını yabancı dilde sürdürebilecekleri dünya bireyleri olarak yetiştirme amacı ile prestijli ulusal ve uluslararası sınavlar, projeler, etkinliklere katılımı sağlar ve yürütür. Geliştirdiği uzun vadeli dil eğitim programlarının sistematik şekilde verimliliğini analiz ederek dil programının dinamik gelişimini ve sürdürülebilirliğini sağlar.

D. Dilek Düzenli

Merve Kaya

Beyzanur Yavuz

Teknoloji ve İnavasyon Kurulu

IT Koordinatörlüğü; Özel okulculuğun robotik kodlama/stem ve bilgisayar teknolojileri vb. ders içeriklerini yürütür. Anaokulundan lise kademesine kadar yap, öğren, oyna, eğlen felsefesi ile robotik kodlama/stem, bilgisayar teknolojileri derslerinin yürütülmesini sağlar. Donanımlı bir robotik kodlama/stem, bilgisayar teknolojileri eğitimi için en uygun ihtiyaçları belirler, öğrencilerimizi ileride yer alacakları ulusal ve uluslararası platformlarda kendilerini rahatlıkla ifade edebilecekleri ve akademik çalışmalarını donanımlı bir şekilde sürdürebilecekleri dünya bireyleri olarak yetiştirme amacı ile prestijli uluslararası yarışmalar, projeler, etkinliklere katılımı sağlar ve yürütür.

Meltem Oer

Sezer Özen

Sedef Sulu

Rehberlik ve Ölçme Değerlendirme Kurulu

Vatan Rehberlik ve Kariyer Merkezi çatısı altında hizmet veren Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik Birimleri; tüm öğrencilerinin kişisel potansiyellerini açığa çıkararak en üst düzeyde gelişmesi için çaba harcar. Bu kapsamda anaokulundan lise sona kadar tüm rehberlik hizmetlerinin odak kavramı “kendini gerçekleştirme”dir. Öğrencilerinin bilişsel, duygusal ve sosyal gelişimleri ile bireysel yetenek ve becerilerini keşfetmesi için çalışmalarda bulunur ve bunların gelişimini destekler.

Ebru Unutmazer

Ahsen Kılıç

Anaokulu-İlkokul

Damla Öksüz

Ortaokul-Lise

Selin Yalçın

Kurs

Kültür Sanat Kurulu

Yaşamın her alanında öğrencilerin yaratıcı olabilmeleri ve kendilerini özgürce ifade edebilmeleri için destekleyen Vatan Eğitim Kurumları bu hedef doğrultusunda öğrencilerinin, görsel sanatlardan müziğe, karikatürden tiyatro ve dansa kadar pek çok alanda genel kültür sahibi olmalarına yönelik çalışmaları yürüterek sanatsal farkındalığı yüksek olan, yaşayarak ve yaparak öğrenme modelini ilke edinmiş ‘sadece mutlu çocuk öğrenir’ felsefesiyle hareket ederek öğrencilerini geleceğe hazırlamaktadır.

Hüseyin Kaya

Hasan Özbay

Merve Kirişçi

Sportif Faaliyetler Kurulu

Öğrencilerimize, anasınıfından itibaren beden-zihin koordinasyonunu sağlamak ve bedensel-sosyal yönden gelişimlerini ilerletmek için birçok dalda tüm gün yararlanabilecekleri imkanları sunmaktayız. Bedensel açıdan sağlıklı, takım ruhu konusunda bilinçlenmiş, kendine güveni gelişmiş, sporu günlük hayatın bir parçası haline getirmiş bireyler yetiştirmek en temel hedeflerimizdendir.

İlkay Yalçınkaya

Yaşar Büyüksivri

Bölüm Koordinatörü

Özlem Azargün

Anaokul Koord.

Nihal CAN

İlkokul Koord.

Atilla Aktaş

Ortaokul/Lise Koord.

D. Dilek Düzenli

Yabancı diller Koord.

Meltem Oer

I.T Teknoloji ve İnovasyon

Ebru Unutmazer

Rehberlik Koord.
Previous Next
Close
Test Caption
Test Description goes like this