Çocuğunuz için
Huzur ve Güven Dolu Bir Ortam

Atatürk’ün “Gençliği yetiştiriniz. Onlara ilim ve irfanın müspet fikirlerini veriniz. İstikbalin aydınlığına onlarla kavuşacaksınız.” sözünden yola çıkarak ülkemize ve insanlığa yapılacak en büyük katkının bilimin ışığında, nitelikli eğitimle nitelikli nesiller yetiştirmek olduğunun bilincindeyiz.

Ülkemizde ve dünyada lider ve vizyon sahibi öğrenciler yetiştirmek için yola çıktık. Öğrencilerimizin zihinsel, fiziksel, sosyal ve kültürel düzeyde nitelikli gelişimlerini sağlamak, onlara 21.yüzyıl standartlarında bir yaşam ve öğrenme ortamı sunmak, potansiyellerini doğru bir şekilde değerlendirmek temel hedefimizdir. Bu hedef doğrultusunda her öğrenciyi tek ve benzersiz görerek ilgi ve yetenekleri doğrultusunda, çağın gereklerine uygun eğitim vermekteyiz.

Yüksek hedeflerimize ancak deneyimli bir kadro ile ulaşabileceğimiz  görüşünden yola çıkarak oluşturduğumuz, her biri donanımlı ve alanında tecrübeli eğitim kadromuzla hedeflerimize doğru, sağlam adımlarla yürümekteyiz.

Güneşli Vatan Anadolu Lisesi olarak akademik anlamda güçlü, bilimsel düşünen, özgüveni ve özsaygısı yüksek, insan haklarına saygılı, toplumsal ve evrensel sorunların farkında olan, bu sorunlara çözüm üreten, barışçıl, aydın, ileri görüşlü ve en az bir yabancı dili yaşamında etkin biçimde kullanan bireyler yetiştirmek ve ülkemizin öncü eğitim kurumları arasındaki yerimizi almak için çalışmaktayız.

Okul Müdürü Zehra BAŞ

image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
Güneşli Vatan Okulları

Son Haberler

İletişim Formu

İletişim Formunu doldurup göndermeniz halinde size en kısa zamanda dönüş yapılacaktır.

  Bizimle İletişime Geçin!

  Her türlü görüş, öneri, eleştirilerinizi bize iletebilirsiniz.

  Adres

  Koçman Cad. No:2 Güneşli Bağcılar/İSTANBUL

  Telefon

  0212 550 18 78
  Previous Next
  Close
  Test Caption
  Test Description goes like this